Jaunākais no ENLIGHT

Top nebijis interneta realitātes šovs uzņēmējdarbības vides veicināšanai - #KAILSBIZNESS

8. augusts 2016, 11:55. ENLIGHT - Izklaide un kultūra, Bizness un finanses

Biznesa uzsākšana parasti ir grūta un prasa daudz enerģijas. Jaunajiem uzņēmējam visu laiku jāseko līdzi pārmaiņām un jāspēj sacensties ar konkurentu gadiem krāto pieredzi. Liels klupšanas akmens, kas cilvēkus attur no sava biznesa uzsākšanas, ir arī nauda.

Daudzi no mums noteikti kādreiz ir sapņojuši kļūt par uzņēmēju. Kādam jau ir reāls plāns, citi tikai sapņo. Abos gadījumos agrāk vai vēlāk cilvēks atduras pret vislielāko šķērsli, ko sauc par plānu kā kļūt par veiksmīgu uzņēmēju – noslēpumu, kuru neatklāj, nekur neiemāca.  Daudzi nodomā, ka, pabeidzot augstskolu un iegūstot atbilstošu izglītību, biznesa projekts jau būs gatavs. Realitātē tā nav. Ja nu vienīgi Tev ir bagāti vecāki ar jau esošu biznesu. Šoreiz stāsts patstāvīgajiem savas karjeras kalējiem.

 

Kā ātri vienā dienā uzsākt uzņēmējdarbību, kurp doties vispirms? Kāda secība jāievēro iestādēs, ar kādām problēmām jārēķinās? Edgars Žunda no nulles izveidos sociālu projektu – interneta realitātes šovu, kura galvenais varonis būs viņš pats - ikdienišķs puisis ar kameru rokās bez īpašām zināšanām uzņēmējdarbībā, bet ar vīziju par savu biznesu. Edgars dosies jauna biznesa uzsākšanas ceļā, filmējot un atklājot uzņēmējdarbības mazāk redzamo pusi – plānošanu, grūtības, kļūdas un uzvaras. Projektā plānotas arī tikšanās ar potenciālajiem klientiem, tiešsaistes sarunas ar esošajiem uzņēmējiem.

 

Šajā sakarā Latvijas uzņēmējdarbības vides attīstības veicināšanai izveidots arī tēmturis (hashtag) #KAILSBIZNESS, ar kura palīdzību jau esošie komersanti tiek aicināti dalīties savā pieredzē ar citiem esošajiem uzņēmējiem vai, sniedzot konkrētus padomus kā rīkoties biznesā, jaunajiem uzņēmīgajiem Latvijas iedzīvotājiem. Kā izveidot uzņēmuma grāmatvedību, kur iegūt finansējumu savu mērķu sasniegšanai, kā iegūt savu pirmo klientu – atbildes tiks meklētas uz šiem un citiem uzņēmējdarbībā aktuālajiem jautājumiem.

 

Jau tagad sev interesējošus jautājumus var sūtīt, lietojot #KAILSBIZNESS vai, apmeklējot projekta facebook lapu /kailsbizness.

Relīzi sagatavoja:
ENLIGHT, t. 29654203

Visas relīzes no ENLIGHT

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties