Pakalpojumi

Sociālo mediju komunikācija

Efektīvai komunikācijai 21.gadsimtā jāizmanto mūsdienu komunikācijas instrumenti. Sociālo mediju komunikācija ļauj uzņēmumam būt atvērtam un veidot dialogu ar saviem klientiem.

Sociālo mediju komunikācija sniedz iespēju komunicēt ar mērķauditoriju tiešā veidā. Sociālie mediji nav ziņojuma dēlis, bet gan komunikācijas līdzeklis ar atgriezenisko saiti, kas ļaus Jums veidot dialogu ar patērētāju, padarot viņu par Jūsu uzņēmuma draugu. Tas ir veids, kā iegūt ne vienu vien interneta draugu, kas pastāstīs par Jūsu uzņēmumu, tā produktiem un pakalpojumiem citiem saviem interneta draugiem.

Tā kā vairums Jūsu potenciālo klientu sastopami visdažādākajos sociālajos tīklos, lai piesaistītu viņu uzmanību un uzturētu ieinteresētību ilgtermiņā, piedāvājam strādāt ar dažādiem efektīviem Interneta instrumentiem sociālos tīklos, mājas lapās un blogos. Izveidosim un administrēsim Jūsu uzņēmuma sociālos profilus tādās vietnēs kā draugiem.lvfacebook.com un twitter.com. Veiksim regulāru profilu satura atjaunošanu un uzturēsim labas attiecības ar Jūs sociālajiem draugiem.  

 

prbox-pieteikties-socialo-mediju-konta-administreshanai.png

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties