Jaunākais no Groove Delicious

Rīgā uzstāsies HOUSE mūzikas producenti, dīdžeji no Baltkrievijas – Iner un Nastya Radkevich

5. oktobris 2016, 21:18. Groove Delicious - Mūzika, Izklaide un kultūra

Radošā apvienība „Groove Delicious” piedāvā, 7. oktobrī, vienā no Rīgas mājīgākajiem un iecienītākajiem bāriem „Mākonis Cocktails & Design”, norisināsies house mūzikas pasākums „Dejas Mākonī”. Pasākuma ietvaros uzstāsies baltkrievu dīdžeji un mūzikas producenti – Iner un Radkevich.

Iner ir house mūzikas dīdžejs, producents no Baltkrievijas, Minskas. Savas radošās gaitas aizsāka 2010. gadā. Iepriekš ir uzstājies Polijā, Taizemē, Latvijā, Lietuvā, Ukrainā, Moldovā un citur.

Kopš 2010. gada ir izdevis savus skaņdarbus tādās ierakstu kompānijās kā Nerd Records, House Of Unity, Pogo House, White Widow, Dushe Label u.c.

2012. gadā dibinājis house mūzikas pasākumu kustību „Inertia”, kura šobrīd ir viena no lielākajām un kvalitatīvākajām Baltkrievijā. Ir spēlējis kopā ar tādiem māksliniekiem kā Babak, Cable Toy, Krjuk, Ponty Mython, Miskotom, Will sonic, J.Breeze, Guy Dee, Funkyjaws, Four Walls u.c.

Nastya Radkevich jeb Dj Radkevich ir dīdžejmeitene, producente no Baltkrievijas, Minskas. Savas muzikālās gaitas aizsāka jau agrā jaunībā. Ir veidojusi ierakstus kopā ar dažādām dzīvajām grupām un beat-meikeriem.

Radkevich ir spēlējusi tādās valstīs kā Vācija, Spānija, Krievija, Ukraina, Bulgārija, Polija, Latvija u.c. Viņa ir oficiālais Baltkrievijas modes nedēļas dīdžejs jau vairākus gadus.

Pasākuma sākums ir 22:00 un ir bez maksas. Ieeja pasākumā no 18 gadu vecuma. Māksliniekus iesildīs un atsildīs pašmāju radošās personības Will Sonic ar J.Breeze.

Mākonis Cocktails & Design atrodas Rīgā, Stabu ielā 42.

Vairāk par māksliniekiem:

INER

https://soundcloud.com/inervadim

RADKEVICH

 

https://soundcloud.com/nastya-radkevich

Relīzi sagatavoja:
Groove Delicious, t. 27881159

Visas relīzes no Groove Delicious

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties