Jaunākais no DD Events

Restorānā DĀRZS piektdienas svētki ar dzīvo mūziku!

8. novembris 2012, 15:09. DD Events - Mūzika, Izklaide un kultūra

Piektdien, 09. novembrī restorāna DĀRZS telpās, Skārņu ielā 9, notiks pirmie dārza svētki, kuros uzstāsies grupa “TWINS PEEK”.

Šajā vakarā baudiet krāsu un garšu rotaļu, ko piedāvās restorāna pavāri un bārmeņi. Savukārt grupa “TWINS PEEK” parūpēsies par nebeidzamu enerģjas un pozitīvisma devu visam vakaram.

 

Restorāns Dārzs ir krāsu, garšu un formu rotaļa pilsētā. Dārzā ik uz soļa ir kāds pašdarināts interjera elements, dekors, kas, saplūstot ar visu kopējo telpu, rada viegli rotaļīgu un radošu atmosfēru. „Dārznieki” telpas ir veidojuši kā daļu no savas ikdienas, lai restorāna apmeklējums ikvienam būtu kā piedzīvojums un svētku mirklis.  

Grupas “TWINS PEEK” (www.blizneci.lv) dzimšana datēta ar 2002.gadu. Dibinātāji ir Aleksandrs Judakovs (ģitārists un dziesmu autors,) vokāliste Anžela Serkeviča.
Savā radošajā darbība grupa ir koncertējusi vairākos rock festivālos Krievijā, Igaunijā, Baltkrievijā, kā arī Latvijā. 2008. gadā “TWINS PEEK” ierakstīja savu pirmo albūmu ar nosaukumu “Krītot debesīs”. “TWINS PEEK” mūzikas stili ir dažādi – Rock&Roll, Country, Blues, Jazz, Rock, Rock Ballade.

Sākums plkst. 21:00. Ieeja bez maksas.

Galdiņu rezervācija pa tālruni: +371 27887771
Restorāns Dārzs, Skārņu iela 9

facebook.com/RestoransDarzs
@Restorans_Darzs

Relīzi sagatavoja:
DD Events, t. 27887771

Visas relīzes no DD Events

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties