Jaunākais no SIA BBQ

Restorānā Čarlstons uzplaukuši ziedi ziemas vidū.

11. decembris 2013, 20:01. SIA BBQ - Izklaide un kultūra

Ziemas vidū, Restorānā Čarlstons, Blaumaņa ielā 38/40, ir uzplaukuši Ilzes Laizānes eļļas gleznojumi – „Ziedi”.

          Gleznojumi ir kā liegs vasaras atmiņu pieskāriens pašā ziemas vidū. Viegli rotaļājoties ar krāsām un ziedu formām, māksliniece ir radījusi romantisku un toņiem bagātīgu vairāku darbu sēriju.

 

Ilze Laizāne Latvijā ir atpazīstama kā ļoti aktīva un radoša māksliniece un mākslas izstāžu kuratore. Māksliniece ir ieguvusi Latvijas Mākslas akadēmijas maģistra grādu studējot Normunda Brasliņa, Kristapa Zariņa un Jura Jurjāna meistardarbnīcā. Studiju laikā ir organizējusi neskaitāmas personālizstādes, kuru darbiem iedvesmu ir smēlusies no viduslaiku simboliem un filozofijas.

 

Izstāde apskatāma, Restorānā Čarlstons, kas ir Rīgas klasika. 14 gadu laikā pasākumos un ikdienas darbos uzkrātā pieredze ir kvalitātes zīme gan oriģināli gatavotajiem ēdieniem, gan uzticamam servisam.

 

Katru svētdienu, restorānā Čarlstons no plkst. 11:00 līdz 15:00 ir ģimeniskais BRANČS, kur bērniem ir atvērta lielā spēļu istaba, kur ar Dillīti gatavos dažādus gardus ēdienus, skatītes multfilmas, kā arī krāsos, līmēs un radoši darbosies.

 

Restorāns Čarlstons ir ar lielu pieredzi gan svētku organizēšanā savās telpās, gan arī izbraukumos. Blaumaņu ielā 38/40 iespējams organizēt pasākumus gan restorāna telpās, gan studio zālē gan arī greznā banketu zālē.

 

Restorāna darba laiks:

Pirmdiena – Sestdiena 10:00 – 23:00;
Svētdienās – 12:00 – 20:00

 

Kontakti:

Blaumaņa iela 38/40, Rīga

e-pasts: info@restaurant-riga.com

tālrunis rezervācijām: +371  67770573

Banketu komanda: +371  67770572

 

www.charlestons.lv

facebook.com/restorans

@_restaurant

Relīzi sagatavoja:
SIA BBQ, t. 29255837

Visas relīzes no SIA BBQ

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties