Pakalpojumi

Reklāmas raksti

Reklāmas raksti par Jūsu uzņēmumu un tā piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem ir droša garantija, ka jūsu mērķauditorija uzzinās to, ko vēlaties pateikt.

Ne vienmēr pietiek ar preses relīzi, lai publicitāte medijos par Jūsu uzņēmuma plānotajiem pasākumiem vai notikumiem sasniegtu maksimālo punktu. Lai to panāktu, ieteicams izmantot arī rakstus, intervijas un viedokļu paušanu medijos. Tas ir labs veids, kā sasniegt vēlamo mērķauditoriju.

Reklāmas raksti par Jūsu uzņēmumu un tā piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem ir droša garantija, ka jūsu mērķauditorija uzzinās to, ko vēlaties pateikt, jo rakstus patērētājs neuztver kā reklāmu, tādēļ iepazīsies ar to pilnībā. Reklāmas raksts nodrošinās gan Jūsu vēstījuma nodošanu, gan tūlītēju atgriezenisko saiti no Jūsu klientiem, turklāt, visus reklāmas rakstus sagatavojam atbilstoši SEO principiem, kas garantē ne vien raksta ātru un ērtu atrodamību, bet arī Jūsu uzņēmuma mājas lapas reitinga pieaugumu.

Pasūtiet reklāmas tekstu izveidi PRbox speciālistiem un potenciālie klienti zvanīs tieši Jums! Ja Jūs interesē arī krievvalodīgā, Lietuvas, kā arī Igaunijas auditorija, tad rakstus ir nepieciešams tulkot, pirms izsūtīt mediju pārstāvjiem. Mēs nodrošinām arī tulkošanas darbus!

 

PRbox-pasutit-reklamas-rakstu.png

 

PAKALPOJUMI

prbox-ok.png Reklāmas raksti medijiem

prbox-ok.png Reklāmas raksti Jūsu uzņēmuma mājas lapai

prbox-ok.png Tekstu korektūra atbilstoši gramatikas un stilistikas principiem

prbox-ok.png Reklāmas rakstu tulkošana

 

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties