Jaunākais no Rekreācijas Biedrība REBO

Rancho veikparkā notiks cīņa par veikborda karaļa troni

8. augusts 2016, 13:35. Rekreācijas Biedrība REBO - Izklaide un kultūra, Sports, Reģionālie mediji, Vidzeme

Sestdien, 13. Augustā, Rancho Veikparkā pie Valmieras, pulcēsies visi labākie pašmāju un ārzemju veikborda braucēji, kas savā starpā dalīs “King Of Cable” Olimpisko troni!

Sestdien, 13. Augustā, Rancho Veikparkā pie Valmieras, pulcēsies visi labākie pašmāju un ārzemju veikborda braucēji, kas savā starpā dalīs “King Of Cable” Olimpisko  troni!

 

Šogad King Of Cable pārceļas no jau ierastā Milzkalna veikparka uz Vidzemes veikborda meku – Rancho veikparku pie Valmieras. Boards.lv sadarbībā ar veikparku Rancho piedāvās izklaidi un sportiskas aktivitātes pasākuma viesiem visas dienas garumā,. Atkāpjoties no jau ierastā sacensību formāta, šogad King Of Cable piedāvās draudzīgāku sacensību formātu visiem dalībniekiem – Olimpisko Rancho trīscīņu. Ņemot vērā to, ka pasākums iekrīt tieši Olimpikso spēļu laikā, šogad sacensību dalībnieki sacentīsies Rancho Olimpiskajā trīscīņā – klasiskais veikbords, SUP dēļu brauciens uz ātrumu, kā arī spēka un veiklības demonstrējumi ūdens atrakciju parkā. Dienas beigās uzvarētāju noskaidrosim saskaitot punktus no visām disciplīnām kopā, uzvarēs tas, kurš būs ieguvis visvairāk punktus kopsummā. Sacensības notiks gan sievietēm, gan vīriešiem, kā arī piedāvāsim atsevišķu sacensību programmu iesācējiem.

 

Rancho veikparkparkā ir uzstādītas kvalitatīvas veikborda konstrukcijas gan slaidiem, gan lecieniem, kas sacensības padarīs gana interesantas visiem klātešosajiem. Speciāli SUP dēļu ieskaitei tiks sagatavota speciāla trase, kas būs jāveic uz laiku. Lai noskaidrotu veiklāko un stiprāko sacensību dalībnieku, tiks uzstādīts speciāls piepūšamais kalns, kas atradīsies ūdenī – ātrākais kalna galā saņems visvairāk punktus. Lai saņemtu precīzu informāciju par sacensību norises plānu, seko pasākuma Facebook - https://www.facebook.com/events/1358772130803168/

 

Reģistrācija un iesildīšanās sacensībām sākot no 10:00, bet pasākuma sākums ir plānots 11:00, kad trasē dosies pirmie “King Of Cable” troņa kārotāji. Dalības maksa Olimpiskajā trīscīņā un iesācējiem  - 10 eur.

 

Ja neesi veikbordists un vienkārši vēlies pavadīt labu laiku, tad brauc ciemos, jo visas dienas garumā varēsi izbraukt ar SUP dēli, izmēģināt veikbordu un izmantot ūdens atrakciju parku.

 

Par alu, ēdienu un uzkodām visas dienas garumā parūpēsies kafejnīca Mazais Ansis.

Organizē Boards.lv sadarbībā ar veikparku Rancho, atbalsta Slingshot Wakeboards un Rip Curl.

Papildus info:

www.boards.lv

www.ranchoparks.lv

 

Relīzi sagatavoja:
Rekreācijas Biedrība REBO, t. 26666046

Visas relīzes no Rekreācijas Biedrība REBO

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties