Jaunākais no Uldis Zeile

Radio TEV drīzumā arī Liepājā

2. maijs 2016, 09:03. - Mūzika, Izklaide un kultūra, Tirdzniecība un pakalpojumi, Bizness un finanses, Inovācijas, Reģionālie mediji, Kurzeme

Radio TEV drīzumā arī Liepājā Visstraujāk augošā radiostacija Latvijā – Radio TEV – turpina paplašināt apraidi Latvijā. Klausītāju iemīļotā radiostacija tuvāko nedēļu laikā uzsāks apraidi arī Liepājā – frekvencē FM 88,9 MHz.

Radio TEV ir pozitīva un neatņemama dienas sastāvdaļa, priecējot klausītājus ar šobrīd populāro pasaules pop un rock mūziku, veiksmīgi to atsvaidzinot ar jau labi zināmiem pēdējās desmitgades hītiem. Radio TEV ēterā dzirdamas arī pašmāju mākslinieku populārākās dziesmas. Lai klausītājs vienmēr zinātu aktuālākos notikumus, Radio TEV reizi stundā iepazīstina ar jaunākajām ziņām. Pārējā laikā, vienmēr pozitīvi noskaņotās ētera personības, uzmundrina klausītāju, nodrošinot tiešo ēteru no agra rīta līdz vēlam vakaram.

 

Kā atzīst Radio TEV programmu direktors Andris Jurga: “Man kā liepājniekam ir prieks un liels gods atgriezties savā pilsētā, vismaz radioviļņu veidā. Radio TEV reģionālā tīkla paplašināšana ir ne tikai liels solis mūsu stacijas attīstībā, bet arī iespēja jau šajā vasaras sezonā kļūt par pieprasītāko radiostaciju Liepājas pludmalē, tur esošajās kafejnīcās un mūzikas pilnajās Liepājas ielās!”

 

2016. gada 21. aprīlī Latvijas Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome pieņēma lēmumu atbalstīt Radio TEV reģionālā tīkla paplašināšanu, piešķirot frekvenci Liepājā FM 88,9 MHz.

 

Radio TEV ir Latvijā visstraujāk augošā radiostacija, 2015. gada rudenī un 2016. gada ziemā palielinot savu un klausīšanās laika sadalījumu par 20% (AQH share*), kļūstot par piekto populārāko latviski raidošo staciju valstī. Radio TEV uztverams vairāk nekā 50 pilsētās, tai skaitā septiņās Latvijas reģionālajās pilsētās. Internetā Radio TEV klausītāji ir no visas pasaules.

 

* Pētījumu kompānija TNS, Radio auditorijas pētījums, Rudens 2015 (03.08.2015 – 25.10.2015), Ziema 2016 (26.10.2015 – 07.02.2016). Radio dienasgrāmatas vienas nedēļas garumā visā Latvijā aizpildīja respondenti – pastāvīgie Latvijas iedzīvotāji vecumā no 12 līdz 74 gadiem.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Uldis Zeile

Mārketinga projektu vadītājs

Tālrunis: 26253374

 

www.radiotev.lv 

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties