Jaunākais no SIA EVENT MARKETING

Projekta “Nāc, sporto Rīgā!” prezentācijas preses konference

5. maijs 2016, 09:31. SIA EVENT MARKETING - Sports, Veselība un medicīna

Labdien, cien., mediji! Šo pirmdien Rīgas domē notika projekta “Nāc, sporto Rīgā!” prezentācijas preses konference, kurā piedalījās gan projekta idejas autori, gan atbalstītāji, gan treneri (preses konferences foto un video materiāli pievienoti dokumentā). Ar atklāšanas uzrunām uzstājās projekta idejas autors, kustības “Par sportisku sabiedrību” dibinātājs Andris Morozovs, “Ghetto Games” vadītājs Raimonds Elbakjans, Pasaules ielu vingrošanas federācijas

Kustība “Par sportisku sabiedrību”

prezentē unikālu Rīgas āra treniņu projektu

“Nāc, sporto Rīgā!”

 

Šo pirmdien Rīgas domē notika projekta “Nāc, sporto Rīgā!” prezentācijas preses konference, kurā piedalījās gan projekta idejas autori, gan atbalstītāji, gan treneri (preses konferences foto un video materiāli pievienoti zemāk linkā).

 

Ar atklāšanas uzrunām uzstājās projekta idejas autors, kustības “Par sportisku sabiedrību” dibinātājs Andris Morozovs, “Ghetto Games” vadītājs Raimonds Elbakjans, Pasaules ielu vingrošanas federācijas prezidents Māris Šlēziņš, kā arī Rīgas domes Izglītības un Sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece Dina Vīksna.  

 

Sportot pilsētā nepavisam nav grūti, te ir milzīgas iespējas, īpaši jau siltajos pavasara, vasaras un agrā rudens mēnešos, kā arī pilsētā ir daudzi treneri, kas jau vada grupu nodarbības ārā, un ikviens Rīgas iedzīvotājs un viesis ir laipni aicināts tiem pievienoties!

 

Sporto Rīga ir komunikācijas platforma gan treneriem, gan sabiedrībai kopumā. Treneriem tā ir iespēja reklamēt sevi, informēt par saviem treniņiem, kā arī iepazīstināt ar veselīga dzīvesveida niansēm, savukārt Rīgas iedzīvotājiem un viesiem, tā ir iespēja ātri un vienkopus uzzināt par āra treniņu iespējām pilsētā.

 

Andris Morozovs (kustības “Par sportisku sabiedrību” dibinātājs):

“2005. gadā līdzīgi domājoši cilvēki un sportisti apvienojās sabiedriskā organizācijā “Par sportisku sabiedrību”. Kā divu bērnu tēvam, jaunatni skarošu problēmu risināšana ir kļuvusi par ikdienas rūpēm. Tā es esmu uzstādījis mērķus, ar kuriem esmu gatavs dalīties, ar tiem, kas ir aizrāvušies ar ideju par sportisku sabiedrību, kuri nenogurstot mūs atbalsta.

Viens no mērķiem bija radīt visiem pieejamu veselīga dzīvesveida projektu – āra treniņi vasaras periodā, kam atsaucās palīdzēt arī Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.”

 

Dina Vīksna (Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece):

”Rīgas ielās, parkos un sporta laukumos ik dienu iespējams sastapt arvien vairāk un vairāk skrienošu, nūjojošu vai vienkārši vingrojošu dažādu vecumu cilvēku. Tas nozīmē, ka pieaug to rīdzinieku skaits, kuriem aktīvs un kustīgs dzīvesveids kļūst par tikpat pašsaprotamu un ikdienišķu lietu kā personīgā higiēna.

Lai paplašinātu iespējas tiem, kuri jau sporto, kā arī motivētu un uzmundrinātu tos rīdziniekus, kuri vēl tikai domā par fiziskām nodarbībām, šovasar sadarbībā ar kustību “Par sportisku sabiedrību” visās Rīgas apkaimēs tiks organizēti āra treniņi.    

Nāc, piedalies, un sportosim sev un savai pilsētai Rīgai!”

 

Mājaslapā www.sportoriga.lv informāciju iespējams meklēt gan pēc treniņa vietas, gan dienas un laika, gan arī pēc konkrētā trenera vai treniņa veida. Papildus arī iespējams iepazīties ar visiem projektā iesaistītajiem treneriem, viņu treniņu norisi, fokusiem un metodiku. Kad izvēlēts tīkamākais treniņš, tam var pieteikties turpat zem treniņa apraksta.

 

Treniņi notiek bez maksas vai par brīvprātīgiem ziedojumiem.  Ziedojuma apmēru aicinām precizēt ar konkrēto treneri. Tāpat, visi treneri ir atvērti jautājumiem un konsultācijām.

 

Treneru skaits projektā nav ierobežots! Sporto Rīga ir sociāli atbildīga platforma par aktīvu, veselīgu un sportisku sabiedrību, tāpēc aicinām pieteikties ikvienu treneri, kas vēlas piedalīties Sporto Rīga projektā un kam jau ir vai tuvākajā nākotnē tiks piešķirts trenera sertifikāts, un kuri jau vada vai vēlas vadīt bezmaksas āra treniņu grupu nodarbības, uz e-pastu info@sportoriga.lv ar norādi “Treneris projektā”.

 

Sporto Rīgā sākotnējā profesionālu treneru komanda: Alena Eldmane, Andrejs Maslovs, Artūrs Zolotih, Dana Anisimkova, Kārlis Sprukts, Kristaps Vilde, Māris Savickis, Mārtiņš Rozenbergs, Ramona-Simona Mežgaile, Sergejs Kostiļevs, Veronoka Dolgina, Viktorija Kondratjeva.

 

Foto un video materiāli presei zem šī linka:

https://portals.edati.lv/Shares/Home.aspx?ShareID=03edb29d-956d-4406-a7ab-27e37b8412e9

 

Kontakti:

www.sportoriga.lv

Facebook lapa: Sporto Rīga

Maskavas iela 172/2,

Rīga, LV-1019,

Tālr. 22338899, 29526301

E-pasts info@sportoriga.lv

Relīzi sagatavoja:
SIA EVENT MARKETING, t. 28201111

Visas relīzes no SIA EVENT MARKETING

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties