Pakalpojumi

Preses relīzes

Netērējiet laiku preses relīžu rakstīšanai – dariet to, kas Jums padodas vislabāk un uzticiet rūpes par preses informēšanu mums. PRbox speciālisti sagatavos preses relīzi 72 stundu laikā no jūsu pasūtījuma saņemšanas.

Ar preses relīzes palīdzību Jums ir iespēja informēt savus klientus, sadarbības partnerus un sabiedrību par uzņēmumam svarīgiem notikumiem, sasniegtajiem rezultātiem vai nākotnes plāniem. Katra preses relīze tiek veidota atbilstoši ziņojuma mērķiem, lai tā sasniegtu pēc iespējas lielāku auditoriju un pamudinātu to rīkoties. 

Mēs sadarbojamies gan ar interneta, gan drukātajiem, gan televīzijas un radio medijiem, kas garantē Jūsu ziņas nonākšanu pie tajā ieinteresētajiem medijiem. Visas mums iesniegtās preses relīzes automātiski tiek publicētas gan PRbox mājas lapā, gan publiskajos sociālo mediju profilos (Draugiem.lv, Twitter.com, Facebook.com), gan sadarbības partneru mājas lapās (ezinas.lv). Ja jūs vēlaties publikācijas ne tikai latviešu medijos, bet arī krievu, tad ziņojums ir jātulko. Piedāvājam tulkot preses relīzes uz krievu, lietuviešu un igauņu valodu.

 

Prbox-pasutit-preses-relizi.png

 

PAKALPOJUMI

prbox-ok.png Preses relīžu tulkošana

prbox-ok.png Preses relīžu izsūtīšana

prbox-ok.png Preses relīžu sagatavošana

prbox-ok.png Mediju monitorings

 

 

 

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties