Jaunākais no Rekreācijas Biedrība REBO

Pieteikšanās 2016. gada “Bezmaksas veikborda skolai” ir atklāta

31. marts 2016, 12:37. Rekreācijas Biedrība REBO - Izklaide un kultūra, Izglītība, Sports, Veselība un medicīna, Reģionālie mediji, Vidzeme

Rančo parks atklāj pieteikšanos uz 2016. gada vasaras bezmaksas treniņiem. Trīs mēnešu laikā 50 līdz 60 jaunieši varēs aizraujoši pavadīt vasaras brīvlaiku, trenējoties kādā no ūdens sporta veidiem.

Rančo parks atklāj pieteikšanos uz 2016. gada vasaras bezmaksas treniņiem. Trīs mēnešu laikā 50 līdz 60 jaunieši varēs aizraujoši pavadīt vasaras brīvlaiku, trenējoties kādā no ūdens sporta veidiem.


Rančo parka “Bezmaksas veikborda skola” ir rekreācijas biedrības REBO īstenots projekts. Tā mērķis ir veicināt ūdens sporta attīstību, iepazīstinot jauniešus ar veikbordu, veikskeitu un ūdens slēpošanu.


Rančo parka “Bezmaksas veikborda skola” savu darbību uzsāka 2015. gada 6. jūnijā, kad no 76 pretendentiem tika izlozēti 32 bērni un jaunieši, kuri piedalījās apmācībās jūlija un augusta mēnešos. Šogad apmācības notiks arī jūnija mēnesī, tāpēc no visiem pretendentiem tiks izlozēti salīdzinoši vairāk dalībnieki: 50 līdz 60 bērni un jaunieši vecumā no 8 līdz 21 gadiem.


Apmācību norises vieta: Kocēnu novads, Rubene, blakus krodziņam “Mazais Ansis”.

Apmācību laiks: sākot no 1. jūnija, P.O.T.C. laikā no plkst. 9.30 līdz pulkst. 12.00.

Apmācības notiks pieredzējušu un atraktīvu instruktoru pavadībā. Visi instruktori ir rekreācijas biedrības REBO biedri. Viņi parūpēsies, lai ikviens jaunietis saņemtu vērtīgus padomus, sekmīgi attīstītu vai pilnveidotu savas prasmes, kā arī iegūtu unikālu un interesantu pieredzi.


Bezmaksas apmācībās ir iekļauts viss nepieciešamais - abas Rančo parka veikborda trases, sporta inventārs, silti hidrotērpi un pārsegi, kā arī lieliska atpūtas vieta un apkārtējā atmosfēra.


Viens no 2015. gada “Bezmaksas veikborda skolas” dalībniekiem dalās savos iespaidos. “Viennozīmīgi vajag saņemties pamēģināt ko jaunu. Esmu pārliecināts, ka ikvienam radīsies azarts uz kādu no veikošanas veidiem - veikskeitu, veikbordu vai ūdens slēpošanu. Piedaloties šajās aktivitātēs, var ne tikai interesanti pavadīt vasaru, bet arī ievērojami attīstīt koordinācijas spējas, ķermeņa muskulatūru un spēku.” norāda Kristers Matvējevs.


Visi interesenti ir aicināti pretendēt uz šo neaizmirstamo piedzīvojumu. Atliek tikai aizpildīt pieteikuma anketu - http://ej.uz/a1na


Projekta atbalstītāji: Lauku atbalsta dienests, Kocēnu novada dome, Cred24.lv, BYKO LAT, Boards.lv, krodziņš Mazais Ansis, PipeLife, PuskuPusku.


Kontaktinformācija:

Jānis Drobiševskis (biedrs sabiedrisko attiecību jautājumos)

Tālrunis: 29168619

E-pasts: janis@ranchoparks.lv

Relīzi sagatavoja:
Rekreācijas Biedrība REBO, t. 26666046

Visas relīzes no Rekreācijas Biedrība REBO

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties