Jaunākais no RigaBrain

Pēteris Urtāns pirmdien, 4. aprīlī, LR2 raidījumā “Dzīves Virtuve” ar tēmu par noguruma ietekmi uz cilvēka smadzeņu darbību

31. marts 2016, 07:44. RigaBrain - Izklaide un kultūra

Pirmdien, 2016.gada 4. aprīlī, plkst. 10:05, Latvijas Radio 2 raidījumā "Dzīves virtuve" jau devīto reizi viesosies RigaBrain smadzeņu treniņu centra vadītājs Pēteris Urtāns.

Pirmdien, 2016.gada 4. aprīlī, plkst. 10:05, Latvijas Radio 2 raidījumā "Dzīves virtuve" jau devīto reizi viesosies RigaBrain smadzeņu treniņu centra vadītājs Pēteris Urtāns.

Iepriekš Pēteris dalījies zināšanās, piemēram, par miega, mūzikas uztveres, mācīšanās, laimes izjūtas pārtikas un citu svarīgu tematu saistību ar cilvēka smadzenēm un to funkcionētspēju. Tēma, kas šoreiz tiks aktualizēta, ir nogurums un tā ietekme uz mūsu smadzenēm.

Šajā saitē ikviens var klausīties tiešraidi jau pirmdienas rītā!

 

***

Par RigaBrain

„RigaBrain” ir Latvijas uzņēmums, kas dibināts 2008. gadā. Tā mērķis ir popularizēt un izmantot inovatīvas metodes smadzeņu darbības uzlabošanai: atbalstīt jaunas pieejas un sniegt iespējas tās izmantot ikvienam, izmantojot inovatīvas, pārbaudītas, pasaulē modernākās un saudzējošākās smadzeņu darbības potenciāla uzlabojošas metodes, dot iespēju daudzu cilvēka dzīves šķēršļu pārvarēšanai.

 

Pēteris Urtāns (1979) ir medicīnas speciālists, “RigaBrain” smadzeņu treniņu centra dibinātājs un īpašnieks. Pēteris pabeidzis Rīgas Stradiņu universitātes rehabilitācijas fakultāti, specializējies psihiatrijā, papildus iegūstot paplašinātas apmācības smadzeņu treniņu metodikas pielietošanai ASV, Arizonā, Fīniksā un „Zengar” institūtā, Kanādā. Kopš 2007. gada Pēteris apgūst un praktizē dažādas smadzeņu darbību uzlabojošas metodikas, konsultē un palīdz cilvēkiem atgūt viņu dabisko smadzeņu darbību, izmantojot pasaulē inovatīvākās un modernākās tehnoloģijas un pieejas.

Informāciju sagatavoja:

RigaBrain pārstāve
 Linda Tīruma

Tālr.: +371 27771821

info@RigaBrain.com
 www.RigaBrain.com

Relīzi sagatavoja:
RigaBrain, t. 27771821

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties