Jaunākais no RigaBrain

Olainē tiks piedāvāta iespēja uzzināt vairāk par savām smadzenēm

7. jūlijs 2014, 12:07. RigaBrain - Izglītība, Veselība un medicīna

2014. gada 9. jūlijā plkst. 18:30 RigaBrain vadītājs Pēteris Urtāns ciemosies Olaines ģimeņu atbalsta biedrībā “Pumpurs”.

2014. gada 9. jūlijā plkst. 18:30 RigaBrain vadītājs Pēteris Urtāns ciemosies Olaines ģimeņu atbalsta biedrībā “Pumpurs”.

 

Tikšanās reizē iepazīstināsim interesentus ar RigaBrain smadzeņu treniņu metodi.

Stāstījums par unikālajiem  smadzeņu treniņiem paver arī citādu skatījumu uz cilvēka smadzeņu darbību - kā tādu, kas ļoti interesanti, saistoši un rosina aizdomāties par to, kā mēs ikdienā skatāmies uz sevi un kā mūsu darbības/ bezdarbības ietekmē smadzeņu darbību un līdz ar to arī mūsu dzīves kvalitāti.

Pēteris Urtāns stāstīs arī par šīs metodes piemērotību bērniem, kā arī dalīsies dažādos piemēros un neparastākajos gadījumos, kas katram no mums var pavērt jaunu skatījumu uz sevi pašu un mūsu mjiedarbību ar citiem cilvēkiem.

Pasākumu organizē: Olaines ģimeņu atbalsta biedrība “Pumpurs”.

Samakasa: ziedojums.

Norises vieta: Olainē, Jelgavas ielā 15

Pieteikšanās: biedribapumpurs@inbox.lv vai tel. 29352622, Jolanta

 

***

Par RigaBrain

„RigaBrain” ir Latvijas uzņēmums, kas dibināts 2008. gadā. Tā mērķis ir popularizēt un izmantot inovatīvas metodes smadzeņu darbības uzlabošanai: atbalstīt jaunas pieejas un sniegt iespējas tās izmantot ikvienam.

 

Pēteris Urtāns (1979) ir medicīnas speciālists, “RigaBrain” smadzeņu treniņu centra dibinātājs un īpašnieks. Pēteris pabeidzis Rīgas Stradiņu universitātes rehabilitācijas fakultāti, specializējies psihiatrijā, papildus iegūstot paplašinātas apmācības smadzeņu treniņu metodikas pielietošanai ASV, Arizonā, Fīniksā un „Zengar” institūtā, Kanādā. Kopš 2007. gada Pēteris apgūst un praktizē dažādas smadzeņu darbību uzlabojošas metodikas, konsultē un palīdz cilvēkiem atgūt viņu dabisko smadzeņu darbību, izmantojot pasaulē inovatīvākās un modernākās tehnoloģijas.

 

Informāciju sagatavoja:

RigaBrain pārstāve
 Linda Tīruma

Tālr.: +371 27771821

 

info@RigaBrain.com
 www.RigaBrain.com

Relīzi sagatavoja:
RigaBrain, t. 27771821

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties