Jaunākais no Eiro Personāls

NOTIKUSI GRĀMATAS “JOGA UN PĀRDOŠANA” PREZENTĀCIJA

10. jūnijs 2016, 12:28. Eiro Personāls - Izklaide un kultūra, Bizness un finanses, Reģionālie mediji

9. jūnijā, kluba “Piens” terasē A.Briāna ielā 9a norisinājās grāmatas "Joga un pārdošana" prezentācija. Slēgtā lokā grāmatas autore Laura Vanaga – Mickeviča pateicās grāmatas atbalstītājiem un visiem, kuri palīdzēja grāmatai piedzīvot dienasgaismu.

9.jūnijā, kluba “Piens” terasē A.Briāna ielā 9a  norisinājās grāmatas "Joga un pārdošana" prezentācija. Slēgtā lokā grāmatas autore Laura Vanaga – Mickeviča pateicās grāmatas atbalstītājiem un visiem, kuri palīdzēja grāmatai piedzīvot dienasgaismu.

 

Grāmtatas vēstījums ir par to, kā harmonizēt savu ikdienu dinamiskā biznesa vidē. Autores personīgais stāsts caurvij visas 12 grāmatas nodaļas un stāsta par trīs "skolām" - jogu, pārdošanu un koučingu. Ņemot vērā mūsdienu milzīgās informācijas pieejamību un iespējas attīstīties garīgajā sfērā, nereti cilvēkus piemeklē apjukums. Autore grāmatā atspoguļojusi 2 šķietami pretēju sfēru - jogas un pārdošanas jeb garīgās sfēras un biznesa vides veselīgu līdzsvaru un mijiedarbību. Tieši šī iemesla dēļ pasākumā varēja baudīt gan Riharda Plešanova klavieru solo, gan Nila Īles perkusijas. Bija interesanti izdzīvot vienu no autores aprakstītajām nodaļām un pamēģināt meditācijas praksi caur skaņu.

 

Grāmatas lasītāja ieguvumi

Iespēja iepazīties ar praktiskiem vingrinājumiem harmoniskākai ikdienai (koučinga, jogas, pārdošanas instrumenti). Lasot grāmatu, gūt atklāsmes par sevi. Grāmata būs ieguvums pārdošanas jomas pārstāvjiem, kuru ikdiena ir dinamiska. Tā būs vērtība arī garīgā ceļa meklētājam, kuru ikdienas darbs ir mūsdienīga biznesa vide un arī mūsdienīgam darbarūķim, kurš ir uz garīgo meklējuma ceļa. Ieguvums jebkuram cilvēkam, kuram ir sirds un vēlme apstāties mūsdienu skrējienā.

L. Vanagas – Mickevičas grāmatu “Joga un pārdošana” iespējams iegādāties lielākajās Latvijas grāmatnīcās.

 

Papildinformācija:

Laura Vanaga – Mickeviča

E – pasts: laura.vanaga@gmail.com

Relīzi sagatavoja:
Eiro Personāls, t. 67324212

Visas relīzes no Eiro Personāls

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties