Jaunākais no Eiro Personāls

NORISINĀSIES KONKURSS UN KONFERENCE “IZCILA DARBA DEVĒJA DNS 2016”

20. maijs 2016, 08:28. Eiro Personāls - Bizness un finanses

2016. gada 26. maijā norisināsies pēc skaita jau trešais konkurss un konference “Izcila Darba Devēja DNS 2016”. Konkursa mērķi ir veicināt pieredzes apmaiņu starp uzņēmumiem un attīstītu metodes dažādās personāla vadīšanas jomās – personāla atlasē, novērtēšanā, apmācībā, kā arī darba devēja tēla veidošanā. Citiem vārdiem, šajā konferencē nerunāsim par teoriju, bet vērsīsim uzmanību uz reāliem uzņēmumu stāstiem - projektiem, no kuriem gūt iedv

2016. gada 26. maijā norisināsies pēc skaita jau trešais konkurss un konference “Izcila Darba Devēja DNS 2016”. Konkursa mērķi ir veicināt pieredzes apmaiņu starp uzņēmumiem un attīstītu metodes dažādās personāla vadīšanas jomās – personāla atlasē, novērtēšanā, apmācībā, kā arī darba devēja tēla veidošanā. Citiem vārdiem, šajā konferencē nerunāsim par teoriju, bet vērsīsim uzmanību uz reāliem uzņēmumu stāstiem - projektiem, no kuriem gūt iedvesmu, kā piesaistīt, iesaistīt, novērtēt un atbalstīt sava uzņēmuma darbiniekus.

Konferences dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar kopskaitā 25 iesniegtajiem projektiem no 23 uzņēmumiem un uzzināt, ar kādiem personālvadības izaicinājumiem tie ir saskārušies, kā tos risinājuši un attīstījuši. Dienas beigās noskaidrosim labākos projektus, kas vismaz turpmāko gadu kalpos kā labās prakses piemēri.

Praktiskā pieredzes apmaiņa (projektu konkurss) notiks kādā no piecām konkursa nominācijām: “Novērtēšana ar pievienoto vērtību”, “Efektīva talantu piesaiste un ievadīšana darbā”, Rūpes par darba un dzīves līdzsvaru”, “Uzņēmuma darbinieku iesaiste sociālajā atbildībā”, “Inovatīvi tehnoloģiskie HR risinājumi”. 26. maijā visas dienas laikā projektus vērtēs žūrijas pārstāvji – HR nozares un sociālās atbildības tematikas eksperti. Dienas beigās tiks pasludināti uzvarētāji katrā no nominācijām. Konferences dalībniekiem būs iespēja uzzināt dažādas projektu/uzņēmumu prakses, uzdot sev interesējošos jautājumus praktiķiem.

“Esmu pārliecināta, ka darba devēja tēlu būtībā veido tieši darbinieki, jo mēs paši esam tie, kuri atbalsta vai neatbalsta darba devēja idejas, vērtības, aktivitātes, aizstāvam vai neaizstāvam uzņēmumu sarežģītākos brīžos. Tātad -  domāt par darba devēja tēlu nozīmē domāt par darbiniekiem, par komandu un idejām, kuras vieno, veido pievienoto vērtību pašiem un sabiedrībai!” – tā viena no žūrijas pārstāvēm, Latvenergo personāla vadības direktore Inga Kola.

“Ciemojoties pie uzņēmumiem, katram piešķiru vērtējumu par to, kā mani sagaidīja, uzņēma, kādas bija sajūtas, komunicējot ar uzņēmuma pārstāvjiem. Šis vērtējums neveidojas no skaisti krāsotām ofisa sienām vai kafijas krūzīšu dārguma, tas veidojas no cilvēciskajām attiecībām. Domāju, ka tikai uzņēmumā, kur ir svarīga darbinieka labsajūta, darbinieki var sniegt ienācējam pozitīvu attieksmi. Tā veidojas mans uzņēmumu darba devēja tēls, tāpēc sāciet to veidot no pirmā soļa, ienākot uzņēmumā,”  saka Evita Mackeviča, uzņēmuma “Eiro Personāls” vadītāja.

Lai pēc iespējas detalizētāk atspoguļotu konferences norisi, pasākuma dienā no plkst. 9:00 RISEBA H2O telpās ierasties īpaši tiek aicināti mediju pārstāvji.

Norises vieta un laiks: Durbes iela 4, H2O6 RISEBA arhitektūras un mediju centrs, no plkst. 9:00 – 15:00.

Papildus informācija:


Linda Tīruma

Konkursa „Izcila Darba Devēja DNS 2015” koordinatore

Linda@eiropersonals.lv

Tel. +371 67324212

Vairāk par konkursu: www.darbadevejadns.lv

 

Relīzi sagatavoja:
Eiro Personāls, t. 67324212

Visas relīzes no Eiro Personāls

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties