Jaunākais no Multilukss

Multilukss veikalu tīkls svin pilngadības svētkus

11. aprīlis 2016, 12:43. Multilukss - Tirdzniecība un pakalpojumi

Kosmētikas, parfimērijas un sadzīves ķīmijas mazumtirdzniecības veikalu tīkls Multilukss no 11. līdz 24. aprīlim svin 18 gadu jubileju jeb pilngadības svētkus.

Kosmētikas, parfimērijas un sadzīves ķīmijas mazumtirdzniecības veikalu tīkls Multilukss  no 11. līdz 24. aprīlim svin 18 gadu jubileju jeb pilngadības svētkus.

Kā pastāstīja Mutilukss veikalu tīkla direktore  Inga Juršāne-Piņķe, divu nedēļu garumā, svinību ietvaros,  veikalos norisināsies dažādas aktivitātes –  atlaides, dāvanas klientiem,  loterija u.c. Tāpat  šajā laikā būs īpaši atviegloti nosacījumi klientu lojalitātes kartes saņemšanai, kura turpmāk nodrošinās 15-20% lielu atlaidi visām Multilukss precēm.

Multilukss veikalos atrodama kosmētika, parfimērija un sadzīves ķīmija no Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, kā arī no Eiropas valstīm – Vācijas, Anglijas, Francijas un citām. Pēdējos divos gados uzņemums ir uzsācis modernizācijas procesu - ir mainīts logotips, kā arī veikalu vizuālais tēls. Multilukss regulāri papildina sortimentu ar aizvien jauniem un inovatīviem zīmoliem. Veikalos pieejams unikāls un plašs sortiments sejas, matu, ķermeņa kopšanai un citās preču grupās.

Multilukss tīklā ietilpst piecpadsmit veikali visā Latvijā, kā arī viens Lietuvā. Uzņēmums dibināts 1998. gadā un 2015. gadā strādaja ar 1,7 miljonu neto apgrozījumu.

Relīzi sagatavoja

 Inga Juršāne-Piņķe

 

t. 26169953, inga@multilukss.lv

Relīzi sagatavoja:
Multilukss, t. 26169953

Visas relīzes no Multilukss

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties