Jaunākais no eCOM360

Līsa Ristala no Wolt pievienojas eCOM360 konferences runātāju sarakstam

25. janvāris 2019, 16:33. - IT un tehnika, Bizness un finanses

Rīga: Līsa Ristala (Liis Ristal), uzņēmuma Wolt ģenerāldirektore Baltijas valstīs, tika izziņota kā viena no pamatrunātājiem eCOM360 konferencē Rīgā. Ristala pievienosies Keynote runātājiem no Google, Lenovo, Uber, Facebook, Walmart, Philips, Wish, Yelp un citiem pasaules vadošajiem uzņēmumiem, kas darbojas digitālajā vidē. Prezentācijas tēma ir “Food Tech: $800 miljardu vērtās restorānu industrijas digitalizācija, no restorāniem līdz mileniāļiem”.

“Pēkšņi ielas ir piepildītas ar piegādes zēniem un meitenēm uz velosipēdiem, ar ikonisko zilo kasti, uz kuras parādās nu jau plaši pazīstamais “Wolt” logo. Dažu gadu laikā pārtikas piegāde ir neatgriezeniski mainījusies, un Wolt ir bijis šī procesa dzinējspēks”, teica Ristala. eCOM360 konferencē Ristala runās par to, kā digitalizācijas vilnis piedāvāja iespēju uzsākt jaunu pārtikas piegādes laikmetu, atstājot pastāvīgu zīmi uz 800 miljardu ASV dolāru vērtu restorānu nozari.


eCOM360 - e-komercijai un digitālajam biznesam veltītā konference notiks 15.martā, Rīgā, Radisson Blu Latvija viesnīcā. Pasākums sapulcēs Rīgā ekspertus no Google, Uber, Lenovo, Facebook, Wish, Walmart, Philips un citiem pasaulslaveniem uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas digitālajā vidē, kā arī pazīstamus digitālā mārketinga un e-komercijas ekspertus, kuri dalīties ar savu pieredzi.


“eCOM360 šī gada tēma ir “East meets West” jeb “austrumi satiekas ar rietumiem”, teica konferences galvenais organizators Gļebs Vrevskis, “uz konferenci ieradīsies pārstāvji no dažādām pasaules malām”, lai salīdzinātu ekomercijas trendus savos reģionos, kā arī padalītos ar savu "digitālo" pieredzi ar vietiejo auditoriju”.

Konferenci atbalsta Scandiweb, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Ķīnas Tautas Republikas vēstniecība.


Uzzināt detalizētu informāciju par konferenci, kā arī iegādāties biļetes var pasākuma mājas lapā: https: /ecom360.io vai pa e-pastu info@ecom360.io

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties