Jaunākais no Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu asociācija

Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu asociācija ar vērienīgiem plāniem uzsāk jauno gadu

9. februāris 2017, 13:05. Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu asociācija - Bizness un finanses

Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu asociācija nākusi klajā ar 2017. gada aktivitāšu plānu, kurā paredzētas Uzņēmēju dienas Latvijas pilsētās, regulāras tikšanās ar valsts amatpersonām, kā arī citus nozīmīgus pasākumus.

Arī šī gada mērķi izvirzīti ambiciozi – ievērojami papildināt biedru rindas, palielināt politisko aktivitāti, veicināt uzņēmējdarbības izglītību Latvijā.

 

Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu asociācijas valdes locekle Aija Lokenbaha: „Pagājušais gads Asociācijai bija pārmaiņu gads, taču šo gadu uzsākam ar jaunu sparu un ambīcijām. Februārī notiks biedru kopsapulce, kurā tiks pārvēlēta valde. Asociācijā darbu uzsākuši jauni profesionāļi, kas sniegs savu ieguldījumu uzņēmējdarbības vides uzlabošanai Latvijā. Papildus plānotajām aktivitātēm vēl ir daudz ideju, kuras arī mēģināsim īstenot šajā gadā, tās ietver aktīvu sadarbību ar valsts institūcijām, pašvaldībām, izglītības iestādēm un citām organizācijām”.

 

Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu asociācija aicina visus interesentus iesaistīties politikas veidošanā un labākas uzņēmējdarbības vides veidošanā Latvijā. Detalizētāk uzzināt par iesaistīšanās veidiem iespējams asociācijas mājaslapā www.lmvasociacija.lv.

 

 

 

Informāciju sagatavoja Inese Misiņa, mob. 20275250, info@lmvasociacija.lv, www.lmvasociacija.lv

 

Relīzi sagatavoja:
Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu asociācija, t. 26558079

Visas relīzes no Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu asociācija

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties