Jaunākais no SNAILLAT

Latvijā radītās sveces izgaismo pasauli

7. decembris 2015, 08:48. SNAILLAT - Tirdzniecība un pakalpojumi, Bizness un finanses, Inovācijas, Daba un lauksaimniecība, Reģionālie mediji, Kurzeme, Latgale, Vidzeme, Zemgale

Dabas iedvesmots, ģimenes uzņēmums SNAILLAT radījis Latvijā un pasaulē vēl nebijušas sveces- SNAILY CANDLE

Pirmās sveces tika lietas jau 3.gadu tūkstotī pirms mūsu ēras. Vissenākās ziņas atrodamas Ķīnā un Japānā. Sveču gaisma ir pavadījusi arī latviešu senču ikdienu – pārsvarā gan praktisku iemeslu dēļ. Mūsdienās sveces biežāk tiek lietotas patīkamas noskaņas radīšanai un kā interjera dekori.

Dabas iedvesmots, ģimenes uzņēmums SNAILLAT radījis Latvijā un pasaulē vēl nebijušas sveces- SNAILY CANDLE. Roku darinātas sveces  vīngliemežu čaulā, kuras unikālo dizainu veidojusi pati Latvijas daba. SNAILY CANDLE sveces jau priecē pastāvīgos klientus gan Itālijā, gan Vācijā, gan  arī Zviedrijā.
            Strādājot industriālos apjomos, sortiments tiek nemitīgi  paplašināts un pilnveidots,  piedāvājot arī  īpaša dizaina pamatnītes ar personifikācijas iespējām - uz tām  var iegravēt klienta vārdu vai   uzņēmuma logo, vai arī  novēlējumu. Līdz ar to klientu lokā ir ne tikai uzņēmumi, kas rūpīgi piemeklē oriģinālus korporatīvos suvenīrus,  bet arī īpašu dāvanu un  romantisku dekoru mednieki.
            SNAILY CANDLE īpašās pamatnes ir neatņemama sastāvdaļa svecēm, piešķirot lielāku estētisku baudu, vienlaicīgi  ir arī praktisks un drošs balsts unikālajai svecei. Uzziņai:
SNAILY CANDLE sveces ir jauns, Latvijā ražots produkts ar 100% dabīgām sastāvdaļām: Latvijas vīngliemeža čaula, kokvilnas dakts  un  smaržas neitrāls ECOSoya vasks. Sveces degšanas ilgums ir līdz 3-4 stundām.

Galerija un informācija: 
www.snaillat.lv  
https://www.facebook.com/SnailyDeco
mob.tālr 20363380
snaillat@snaillat.lv

Pavadošās bildes:
 https://portals.edati.lv/Shares/Home.aspx?ShareID=e6f25fda-32eb-4067-8ba5-1829a356a905

Relīzi sagatavoja:
SNAILLAT, t. 20363380

Visas relīzes no SNAILLAT

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties