Jaunākais no Laura Pinne

Latviešu studenti izveido mobilo spēli “Bitcoin flip”

19. decembris 2017, 16:37. - Bizness un finanses

Divi latviešu studenti Laura Pinne un Rolands Birzgalis izveidojuši spēli Android un iPhone viedtālruņiem, kas spēles veidā ikvienam ļauj izveidot izpratni par kripto valūtām. Spēle jau ieguvusi atzinību tādās valstīs kā ASV, Lielbritānija, Itālija, Francijā u.c.

 

Aplikācija, kuras nosaukums ir “Bitcoin flip trading simulator”, spēles veidā ikvienam ļauj saprast, vai kriptovalūtu tirgošana ir priekš viņa. Mobilās aplikācijas struktūra un dizains veidots ērts un patīkams lietošanai. Pirms mobilās aplikācijas izveides vairāki mēneši tika veltīti kriptovalūtu tirgus izpētē, lai izprastu šī brīža kriptovalūtu tendences pasaulē. Aplikācijā ietvertas tādas kriptovalūtas kā Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Ripple. Ikvienam ir iespēja arī sacensties ar saviem draugiem vai tirgotājiem no visas pasaules, tādā veidā saprotot savu gatavību investēt īstu naudu.

Mobilās aplikācijas veidotāji savā produktā saskata lielu globālās lietošanas potenciālu, tāpēc šobrīd mobilā aplikācija ir pieejama jebkuras valsts Android un iOS ierīču īpašniekiem.

Mobilās aplikācijas idejas autore Laura Pinne stāsta: “Esam divi studenti, kuriem ir milzīga vēlme sevi pierādīt digitālajā tirgū. Vēl pirms gada nevienam no mums nebija nojauta, ka kriptovalūtas kļūs par vienu no mūsu hobijiem un kļūsim par aktīviem investoriem - Rolands investē naudu Bitcoin un Litecoin, savukārt es investēju Ethereum. Ir milzīga gandarījuma sajūta, ka mūsu hobijs ir kļuvis arī par mūsu darbu, kas guvis atzinību visā pasaulē. Lai arī globāli ir pieejamas ļoti daudzas mobilās aplikācijas, tomēr, mūsuprāt, ir pieejamas tikai dažas kriptovalūtu aplikācijas pie kurām ir vēlēšanās atgriezties atkal un atkal.”

Jau pavisam drīz tiks izlaista mobilās aplikācijas jaunākā versija, kurā tiks pievienotas vēl piecas citas kriptovalūtas: IOTA, NEM, Cardano, Zcash un Neo. 

Links uz aplikāciju - bitcoinflipapp.com

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties