Jaunākais no Sporto Rīga

Kustība “Par sportisku sabiedrību”

29. aprīlis 2016, 16:00. - Sports, Veselība un medicīna

Kustība “Par sportisku sabiedrību” aicina 2. maijā plkst 11:00 Rīgas domes ēkā uz preses konferenci, kur prezentēs unikālu Rīgas āra treniņu projektu “Nāc, sporto Rīgā!”

 

Sportot pilsētā nepavisam nav grūti, te ir milzīgas iespējas, īpaši jau siltajos pavasara, vasaras un agrā rudens mēnešos, kā arī pilsētā ir daudzi treneri, kas jau vada grupu nodarbības ārā, un ikviens Rīgas iedzīvotājs un viesis ir laipni aicināts tiem pievienoties!

 

Sporto Rīga ir komunikācijas platforma gan treneriem, gan sabiedrībai kopumā. Treneriem tā ir iespēja reklamēt sevi, informēt par saviem treniņiem, kā arī iepazīstināt ar veselīga dzīvesveida niansēm, savukārt Rīgas iedzīvotājiem un viesiem, tā ir iespēja ātri un vienkopus uzzināt par āra treniņu iespējām pilsētā.

 

Andris Morozovs (kustības “Par sportisku sabiedrību” dibinātājs): “2005. gadā līdzīgi domājoši cilvēki un sportisti apvienojās sabiedriskā organizācijā “Par sportisku sabiedrību”. Kā divu bērnu tēvam, jaunatni skarošu problēmu risināšana ir kļuvusi par ikdienas rūpēm. Tā es esmu uzstādījis mērķus, ar kuriem esmu gatavs dalīties, ar tiem, kas ir aizrāvušies ar ideju par sportisku sabiedrību, kuri nenogurstot mūs atbalsta.

Viens no mērķiem bija radīt visiem pieejamu veselīga dzīvesveida projektu – āra treniņi vasaras periodā, kam atsaucās palīdzēt arī Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.”

 

Mājaslapā www.sportoriga.lv informāciju iespējams meklēt gan pēc treniņa vietas, gan dienas un laika, gan arī pēc konkrētā trenera vai treniņa veida. Papildus arī iespējams iepazīties ar visiem projektā iesaistītajiem treneriem, viņu treniņu norisi, fokusiem un metodiku. Kad izvēlēts tīkamākais treniņš, tam var pieteikties turpat zem treniņa apraksta.

 

Lielākā daļa treniņu notiek par brīvprātīgiem ziedojumiem, atsevišķi treniņi ir bezmaksas. Ziedojuma apmēru aicinam precizēt ar konkrēto treneri. Tāpat, visi treneri ir atvērti jautājumiem un konsultācijām.

 

Treneru skaits projektā nav ierobežots! Sporto Rīga ir sociāli atbildīga platforma par aktīvu, veselīgu un sportisku sabiedrību, tāpēc aicinām pieteikties ikvienu treneri, kas vēlas piedalīties Sporto Rīga projektā un kam jau ir vai tuvākajā nākotnē tiks piešķirts trenera sertifikāts, un kuri jau vada vai vēlas vadīt bezmaksas āra treniņu grupu nodarbības, uz e-pastu info@sportoriga.lv ar norādi “Treneris projektā”.

 

Sporto Rīgā sākotnējā profesionālu treneru komanda: Alena Eldmane, Andrejs Maslovs, Artūrs Zolotih, Dana Anisimkova, Kārlis Sprukts, Kristaps Vilde, Māris Savickis, Mārtiņš Rozenbergs, Ramona-Simona Mežgaile, Sergejs Kostiļevs, Veronoka Dolgina, Viktorija Kondratjeva.

 

Kontakti:

www.sportoriga.lv

Facebook lapa: Sporto Rīga

Maskavas iela 172/2,

Rīga, LV-1019,

Tālr. 22338899, 29526301

E-pasts info@sportoriga.lv

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties