Jaunākais no Agnese Geka

GREGORIJA OSOKINA SOLOKONCERTS

13. jūlijs 2016, 00:36. - Mūzika, Izklaide un kultūra, Zemgale

29.jūlijā,plkst. 20:00 Mazajā Mežotnes pilī klausītājiem būs iespēja baudīt Lielās Mūzikas Balvas 2015 nominācijā “Gada jaunais mākslinieks” laureāta, izcilā latviešu pianista Georgija Osokina solokoncertu.

29.jūlijā,plkst. 20:00 Mazajā Mežotnes pilī klausītājiem būs iespēja baudīt  Lielās Mūzikas Balvas 2015 nominācijā “Gada jaunais mākslinieks” laureāta, izcilā latviešu pianista Georgija Osokina solokoncertu.

 

Georgijs atskaņos pasaulslaveno krievu komopinstu Sergeja Rahmaņinova un Aleksandra Skrjabina darbus, kā arī itāļu baroka komponista

Domeniko Skarlati un viena no pasaules ievērojamākajiem klaviermūzikas autoriem- poļu komponista Friderika Šopēna kompozīcijas.

 

Pianists ir beidzis  Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolu pie sava tēva professora Sergeja Osokina un  arī turpina izkopt meistarību Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, kā arī veiksmīgi apvieno solokarjeru ar mācībām prestižajā Džuljardas skolā Ņujorkā, par kuras audzēkni kļuva 2015.gadā. Pašlaik Regulāri piedalās meistarklasēs pie izcilākajiem pasaules pianistiem un pedagogiem, to skaitā pie Dmitrija Baškirova, Georga Fridriha Šenka, Einara StinNoklberga, Mihaila Voskresenska, Bernda Getckes u. c.

 Desmit gados pirmo reizi uzstājās ar orķestri, atskaņojot Mocarta 20. klavierkoncertu ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri. Georgijs pagājušā gada rudenī kļuva par Friderika Šopēna pianistu konkursa Varšavā diplomandu, iemantojot vairāku mūzikas aģentūru interesi, iespēju koncertēt visā pasaulē un ierakstīt vairākus CD; šogad janvārī ieguva gan JVLMA un Swedbank Gada balvu. Divas reizes saņēmis Latvijas Kultūras ministrijas balvu par sasniegumiem mūzikā. Muzicē  kopā ar Varšavas Filhamonijas orķestri, Krakovas orķestri „Sinfonietta”, „Tokyo New City” orķestri, „Amadeus” kamerorķestri, Ļvovas simfonisko orķestri, “Wratislavia” kamerorķestri, Liepājas Simfonisko orķestri u.c.

 

Biļetes uz Mazās Mežotnes pils koncertiem varēs iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un pirms koncertiem – pasākuma norises vietā.

 

Vairāk informācijas:

 

Regīna Deičmane,

P.Vaska fonda dibinātāja un Mazās Mežotnes pils īpašniece

e-pasts: regina.deicmane@gmail.com; tālr. 26455530

 

 

Una Griškeviča,

projekta sabiedrisko attiecību vadītāja

 

e-pasts: una.griskevica@gmail.com, tālr. 29151986

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties