Jaunākais no Best of Baltic Entertainment

Ghetto Games festivāls Ventspilī jau piekto gadu pulcēs pasaules mēroga ekstrēmo sporta veidu pārstāvjus

28. jūnijs 2016, 09:38. Best of Baltic Entertainment - Izklaide un kultūra, Sports, Reģionālie mediji, Kurzeme, Latgale, Vidzeme, Zemgale

No 29. līdz 31. jūlijam jau piekto gadu risināsies starptautiskais ielu kultūras un sporta festivāls Ghetto Games festivāls Ventspilī, kas šajā gadā pulcēs teju simts pasaules mēroga spēcīgākos ekstrēmo sporta veidu pārstāvju.

 

Ghetto Games festivāls viesmīlīgajā Ventspils pilsētā ik gadu pulcē izcilākos ekstrēmo sporta veidu pārstāvjus no visas pasaules. Kopumā festivāls šajā gadā pulcēs 1500 dalībnieku 17 sporta veidos no 25 valstīm – īpaši skatāmas un augsta līmeņa sacensības gaidāmas tieši BMX frīstaila un inline skrituļslidošanas disciplīnās, kur gaidāmi teju 100 spēcīgākie pasaules mēroga sportisti. Plašajam Eiropas labāko sportistu sarakstam arī šogad pievienosies kupls skaits ASV, Austrālijas un Kanādas braucēju. Ik gadu festivāls pulcē izcilākos atlētus, spilgtas personības un ekstrēmā sporta leģendas, kā arī tūkstošiem apmeklētāju no visas Latvijas un Eiropas. Ghetto Games festivāls Ventspilī ir unikāls pasākums, un no citiem festivāliem atšķiras ar sportisko un īpaši pozitīvo gaisotni – pasaules labākie sportisti blakus faniem un jaunajiem censoņiem, kuru sapnis ir kļūt tikpat meistarīgiem kā viņu elki. 

 

Līdzās ekstrēmo sporta veidu sacensībām – skeitbordam, BMX freestyle, inline skrituļslidošanai, flatland, streetbike frīstailam, veikbordam – risināsies sacensības arī mazāk ekstrēmos, bet vienlīdz aizraujošos sporta veidos – starptautiskais turnīrs ielu basketbolā, florbolā, futbolā, kā arī ielu dejās, armvrestlingā, pauerliftingā un Baltijas čempionātā ielu vingrošanā.

 

“Dzīvei ir jābūt daudzkrāsainai, tāpēc man ir prieks, ka, organizējot Ghetto Games festivālu, sniedzam iespēju jauniešiem izpausties un atklājam aizvien jaunus talantus. Tā ir veiksmes formula Latvijai, kas palīdz arī jauniešiem pieņemt pareizo lēmumu – attīstīt sevi un citus, darbojoties savā valstī!” uzsver Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 

Ventspils pilsēta pamatoti izvēlēta par festivāla norises vietu, jo Ventspils pilsētas pašvaldība atbalsta ekstrēmo sporta veidu attīstību, ko pierāda arī speciāli šīm sporta disciplīnām radītā infrastruktūra Ventspilī, kā arī finansiālais atbalsts Ghetto Games festivāla organizēšanai.

 

Ventspilij raksturīgā kompaktā sporta infrastruktūra sestdienā, 30. jūnijā, sniegs iespēju apmeklēt aktivitātes Olimpiskā centra „Ventspils” teritorijā un Ventspils skeitparkā, bet svētdien, 31. jūlijā, Piedzīvojumu parka veikparkā un BMX dirtos. Īpašs notikums šogad būs streetbike freestyle Ziemeļvalstu čempionāts „Kurland Stunt”, kur motociklu rūkoņa ierībinās visu plašo Lielo prospektu. Komandu sporta veidi norisināsies turpat blakus – uz Kuldīgas ielas.

 

 

Mūsuprāt, ir svarīgi parādīt, ka arī reģionos notiek aktīvi pasākumi. Ka arī reģionos, ne tikai Rīgā, ir aktīvi jaunieši, kas dara lielas lietas un mēs par viņiem vēl dzirdēsim. Tādēļ šogad talkā nāk Bite, kura īpašā atpūtas zonā nodrošinās visu, kas nepieciešams, lai gan dalībnieki, gan apmeklētāji, varētu atpūsties, uzlādēt savus telefonus un pieslēgties ātram 4G internetam, kas ļauj uzreiz dalīties ar festivālā piedzīvoto,” ar savām domām dalās Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans.

 

Tāpat, paturot prātā, ka jaunieši ir ļoti aktīvi mobilo aplikāciju lietotāji, Bite tos izaicina pārbaudīt savus spēkus čatošanas šķēršļu joslā, kur jāapvieno gan rakstītprasme, gan veiklība, vadot bumbu. Pasākumā varēs iemēģināt  arī virtuālo realitāti un piedalīties konkursā, kura galvenā balva būs Hoverboard, taču par to jau varēs uzzināt, atnākot uz pasākumu, vai arī sekojot līdzi tā gaitai Bites un Ghetto Games sociālajos tīklos.

 

 

Apmeklētājiem ieeja par brīvu!

 

Pasākuma norisei un gatavošanās procesam var sekot līdzi, meklējot festivāla oficiālo tēmturi #GGFEST.

 

Video no 2015.gada Ghetto Games festivāla Ventspilī https://youtu.be/DZM6Fv2Qd0g

 

Ghetto Games festivāls Ventspilī partneri: Ventspils pilsētas pašvaldība, Rīgas Brīvosta, Latvijas Nafta

 

Ghetto Games festivāla Ventspilī sadarbības partneri: Olimpiskais Centrs “Ventspils”, Ventspils Piedzīvojumu parks, Maxima, Latvijas Tautas sporta asociācija, Latvijas sporta federāciju padome, ProBasketball, veikals “Sporta Punkts”, veikals “Komanda”, Latvijas Futbola federācija, Latvijas Florbola savienība, LGK atrakcijas

Mangaļi, Kenguru, tipogrāfija “McAbols”.

 

Informē: TV24, JCDecaux, Draugiem.lv, TVNET, OK!, Otrkito, Kas Jauns, Sīrups, Pastaiga, Young.lv, Sportacentrs.com, Sporta avīze, Forum Cinemas, Be-Mag, One, Fat BMX

 

Ghetto Games festivālu Ventspilī rīko jauniešu kustība “Ghetto Games”, Latvijas ielu vingrosanas sporta biedriba, Boardside.lv, klubsV.E.S.T”, Latvijas Pauerliftinga federācija, Latvijas armvrestlinga federācija, Stuntfighters.lv, Adrenalins.lv, ParBMX, TheRolling.lv, Tikari skeitborda veikals.

 

BILDES: https://failiem.lv/u/uy79j69a

 

Relīzi sagatavoja:
Best of Baltic Entertainment, t. 28201111

Visas relīzes no Best of Baltic Entertainment

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties