BUJ


1. Kas ir PRbox?

PRbox ir jauns pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā iespēju ikvienam lapas apmeklētājam pavēstīt savus jaunumus lielākajiem medijiem. Viss, kas jāizdara – jāsagatavo atbilstoša informācija presei, bet, ja Jums trūkst iemaņu relīžu rakstīšanā, PRbox var sagatavot relīzi Jūsu vietā.

2. Kas drīkst publicēt preses relīzes PRbox?

PRbox sistēmā preses relīzes var publicēt ikvienas, kas tās sagatavojis atbilstoši preses relīzes formātam. Mēs aicinām savas iestādes vai uzņēmuma publicitātes veidošanai izmantot PRbox gan jau pieredzējušiem uzņēmumiem, gan maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī privātpersonām.

3. Kāda informācija jāiekļauj preses relīzē, lai tā tiktu publicēta?

Lai nodrošinātu precīzu un ātru informācijas izplatīšanu, kā arī attīstītu mūsu savstarpējos kontaktus, lūdzam iekļaut Jūsu paziņojumā presei šādu informāciju - dokumenta sagatavošanas datumu, atbildīgās vai kontaktpersonas vārdu, kā arī telefonu vai elektroniskā pasta adresi un paziņojuma izplatīšanas datumu. Lūdzam arī precīzi formulēt, par kādu notikumu vēlaties sniegt informāciju, tieši kad un kur tas noticis vai vēl tikai gaidāms. Veicinot Jūsu uzņēmuma attiecību veidošanu ar sabiedrību, rosinām informāciju papildināt ar salīdzinošiem rādītājiem tirgus kontekstā.

4.Kā pievienot preses relīzi PRbox sistēmā?

Lai Jūs vieglāk saprastu, kā tas darāms, esam sagatavojuši nelielu video, kurā soli pa solim izskaidrots, kā iesniegt preses relīzi. lasīt

5. Kādēļ mana preses relīze nav nosūtīta?

Vai nu Jūsu preses relīze vēl nav apstiprināta izsūtīšanai, vai arī tā nav bijusi sagatavota atbilstoši prasībām. Ja Jūsu preses relīze nav sagatavoti atbilstoši preses relīzes noformēšanas prasībām, jums tiks izsūtīta atteikuma vēstule ar izskaidrotu noraidījuma iemeslu. Lai mazinātu žurnālistu e-pastu noslogotību, PRbox noraida preses relīzes kas jau iepriekš publicētas vairākos medijos. Tāpat PRbox nav spams sevis slavināšanai un reklāmai. Ja saņemtais raksts satur klaju uzņēmuma reklāmu, PRbox patur tiesības to noraidīt. Ja vēlaties izvietot laabi sagatavotus reklāmas rakstus - sazinieties ar mums - mēs palīdzēsim atrast piemērotāko vietu.

6. Kādēļ nepieciešams reģistrēties PRbox?

Tiem, kas nolēmuši izmantot PRbox sniegtos pakalpojumus regulāri, iesakām kļūt par PRbox klientiem reģistrējoties, jo reģistrētie klienti, kas tiks apstiprināti kā uzticami, varēs preses relīzes izsūtīt bez PRbox speciālistu pārbaudes, tādējādi tās ātrāk sasniegs medijus.

7. Kā nosūtīt preses relīzi Lietuvas un Igaunijas medijiem?

PRbox joprojām turpina pilnveidoties un pavisam drīz Jums būs iespēja nosūtīt preses relīzes arī Igaunijas un Lietuvas medijiem. Turklāt - piedāvāsim arī iespēju tulkot preses relīzes lietuviešu un igauņu valodā.

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties