Jaunākais no Cred24

Cred24 izveidojis unikālu reālā laika ātro kredītu meklētāju un salīdzinātāju

27. februāris 2014, 09:12. Cred24 - Inovācijas, Reģionālie mediji, Kurzeme, Latgale, Vidzeme, Zemgale

Ātro kredītu salīdzināšanas portāls Cred24 izveidojis unikālu reālā laika ātro kredītu meklēšanas un salīdzināšanas rīku, kas ļauj lietotājam viegli un ērti redzēt visus ātro kredītu piedāvājumus vienuviet.

Cred24 jaunais meklēšanas un salīdzināšanas rīks ļauj lietotājam apskatīt visus ātro kredītu piedāvājumus un reālās procentu likmes. Tiklīdz kredītu kompānija savā mājas lapā nomaina kredītu procentus, tā pāris minūšu laikā tas tiek izdarīts arī Cred24, ļaujot lietotājam redzēt tikai aktuālos piedāvājumus. Šis rīks sniedz iespēju lietotājiem ērti un pārskatāmi izvēlēties naudas aizdevēju atbilstoši savām vajadzībām un atrast izdevīgāko kredītu devēju, ietaupot laiku un naudu. Cred24 ir pabeidzis darbu arī pie mobilo aplikāciju izstrādes Android un iOS operētājsistēmām, un tās jau drīzumā būs pieejamas ikvienam interesentam.

 

Trīs darbības gadu laikā Cred24 ir novērojis, ka cilvēki joprojām lēmumu par ātrā kredīta saņemšanu pieņem neapdomīgi. Cilvēku rīcību, aizņemoties naudu, varētu raksturot kā impulsīvu, nevis kā rūpīgi pārdomātu lēmumu, kas bieži vien beidzas ar lielām parādu saistībām. Pateicoties aktīvajai mediju darbībai pēdējā pusgada laikā, cilvēki ir sākuši rūpīgāk izvērtēt savas iespējas pildīt kredītsaistības, pirms noslēgta vienošanās ar ātro kredītu devēju. Emocionālākajos gadījumos, kad kāds no ģimenes locekļiem ir spiests uzturēt pārējo ģimeni, ātrais kredīts tiek izmantots kā iespēja iegādāties biļeti, lai dotos peļņā ārpus valsts. Tieši tāpēc, lai mazinātu tādus gadījumus, kad cilvēki naudu aizņemas drīzāk impulsīvi kā apdomīgi, Cred24 ir izveidojis unikālo ātro kredītu meklēšanas un salīdzināšanas rīku. Izveidojot šo rīku, Cred24 vēlas palīdzēt arī gadījumos, kad cilvēki pieņem sasteigtu lēmumu, parādot iespēju izvēlēties maksimāli izdevīgāko ātro kredītu piedāvājumu.

 

 

Kopš 2011. gada Cred24 ir pārstāvēts Lietuvā, Polijā, Anglijā un Latvijā, kopā salīdzinot vairāk kā 43’000 kredītu. Mājas lapas apmeklētājiem Latvijā ir pieejama tiešsaistes sarakste (online chats), kurā iespējams uzdot dažādus jautājumus par ātrajiem kredītiem un saņemt atbildes uz tiem. Lietotājiem pieejama arī sadaļa „Kredītu ABC”, kurā iespējams noskaidrot atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem un uzzināt noderīgu informāciju par to, kas jāņem vērā pirms naudas aizņemšanās. Cred24 misija ir palīdzēt cilvēkiem ietaupīt naudu un laiku brīžos, kad ir ātri nepieciešams finansiāls atbalsts. Portāls drīzumā būs pieejams arī citās valstīs.


Relīzi sagatavoja:
Cred24, t. +371 66164099

Visas relīzes no Cred24

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties