Jaunākais no DD Events

Black Basketball weekend!

16. oktobris 2012, 09:10. DD Events - Mūzika, Izklaide un kultūra, Sports

Šajā nedēļas nogalē klubs Dstyle Black, sadarbībā ar VEF Rīga basketbola klubu, saviem faniem un draugiem piedāvā svētdienas spēles pre party 2 dienu garumā!

Plates ar labākajiem pasaules hitiem iegriezīs - piektdien, 19/10, DJ Mayland un sestdien, 20/10, DJ Jeen Clein, un visus līdzjutējus uzmundrinās kaislīgās VEF līdzjutējas Black Magic Girls un bārmenes!

Gan piektdien, gan sestdien būs iespējams nofotografēties ar VEF Rīga basketbolistiem, laimēt ielūgumus uz spēli, kā arī sestdien visus fanus un draugus uzkurinās atraktīvās VEF karsējmeitenes!

Svētdien, 21. oktobrī, Arēnā Rīga plkst. 17:00 būs ļoti nozīmīga „VEF Rīga” – Maskavas CSKA (Krievija). Pēc ilgāka pārtraukuma Latvijā viesosies tituliem bagātākais Krievijas klubs Maskavas CSKA, kas savu dominanci regulāri izrādījis arī visas Eiropas mērogā. Ne velti CSKA ir sešas reizes uzvarējis kontinenta spēcīgākajā klubu basketbola turnīrā Eirolīgā, kur pēdējais tituls tika iegūts 2008. gadā.

No plkst. 22:00 līdz 24:00  laimīgās stundas – visiem dzērienkartes kokteiļiem -50%. Kā arī visas nakts garumā īpašais kokteilis tikai 2,50 Ls.

Dstyle Black – Esi pie mums! Esi ar VEF Rīga!

Dstyle Black, Palasta ielā 10!

draugiem.lv/dstyle
facebook.com/DstyleRiga
twitter.com/dstyle_lv

Relīzi sagatavoja:
DD Events, t. 27887771

Visas relīzes no DD Events

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties