Jaunākais no Cred24

Ātro kredītu salīdzināšanas portāls Cred24 tagad arī Bulgārijā

15. decembris 2015, 09:14. Cred24 - IT un tehnika, Bizness un finanses, Inovācijas, Reģionālie mediji, Kurzeme, Latgale, Vidzeme, Zemgale

Lai atvieglotu ikdienu kredītņēmējiem Bulgārijā, darbību uzsācis kredītu salīdzināšanas portāls Cred24.bg. Tajā apkopoti labākie aizdevēji, kā arī salīdzināti būtiskākie kritēriji, kas ļaus izdarīt veiksmīgāko izvēli.

 

Lai atvieglotu ikdienu kredītņēmējiem Bulgārijā, darbību uzsācis kredītu salīdzināšanas portāls Cred24.bg. Tajā apkopoti labākie aizdevēji, kā arī salīdzināti būtiskākie kritēriji, kas ļaus izdarīt veiksmīgāko izvēli.


Cred24 darbojas kredītņēmēju interesēs - ir neatkarīgs kredītu salīdzinātājs, kas atspoguļo tikai objektīvu informāciju. Salīdzinātājs būs lielisks palīgs ne tikai tiem, kas vēlas izmantot īstermiņa vai patēriņa kredīta iespējas, bet arī situācijās, ja vajadzīgs auto kredīts vai ir interese par komercbanku piedāvātajām aizdevumu iespējām. Portālā salīdzināti 17 īstermiņa aizdevumi, 10 komercbanku piedāvājumi, kā arī 5 līzinga kompāniju izsniegtie kredīti.


Atkarībā no kredīta veida, Cred24 ļauj salīdzināt aizdevējus pēc vairākiem faktoriem – piemēram, popularitātes, maksimālās kredīta summas, saņemšanas laika, procentu likmes, vecuma ierobežojuma.

Visa portālā pieejamā informācija regulāri tiek pārbaudīta un atjaunota, lai kredītņēmējiem piedāvātu jaunāko un precīzāko informāciju.


Papildus kredītu salīdzināšanai ikviens interesents var iepazīties ar citu aktuālu informāciju, kas palīdzēs izvēlēties izdevīgākos kredīta nosacījumus ātrai naudas saņemšanai – portālā pieejamas aktualitātes likumdošanā, vērtīgi ekspertu ieteikumi un padomi, kā ietaupīt ikdienā un svētkos.


Cred24 tika izveidots 2011. gadā, kad savu darbību uzsāka Latvijā. Vēlāk kredītu salīdzināšana kļuva pieejama arī Anglijas, Polijas un Lietuvas iedzīvotājiem. Klientu ērtībām izveidota mobilā aplikācija, kas pieejama gan Android, gan iOS lietotājiem.


Ātrie kredīti šķiet vilinoša iespēja daudziem, tādēļ lēmumi par kredīta noformēšanu bieži vien tiek pieņemti impulsīvi. Lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos, Cred24 palīdz izvēlēties izdevīgākos risinājumus visdažādākajās situācijās.

Relīzi sagatavoja:
Cred24, t. +371 66164099

Visas relīzes no Cred24

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties