Jaunākais no Eiro Personāls

Arī šogad meklēs labākos darba devējus Latvijā

8. marts 2016, 12:47. Eiro Personāls - Bizness un finanses, Reģionālie mediji, Kurzeme, Latgale, Vidzeme, Zemgale

Lai veicinātu iekšējās darbinieku kultūras attīstību Latvijas uzņēmumos un attīstītu metodes dažādās personāla vadīšanas jomās – personāla atlasē, novērtēšanā, apmācībā, kā arī darba devēja tēla veidošanā, jau trešo gadu tiek rīkots konkurss „Izcila Darba Devēja DNS”. Konkursa mērķis ir noskaidrot labākos un efektīgākos personālvadības projektus, kas kalpotu kā labas prakses piemēri.

Viens no būtiskākajiem labas personāla vadības ieguvumiem ir darba devēja tēla spodrināšana, kas ietekmē iespējas gan piesaistīt labākos speciālistus, gan veicināt attīstības iespējas, gūstot plašu ideju loku. “Cilvēka priekšstatu par dažādām lietām un procesiem veido tas, ko viņš redz. Tieši tāpat ir ar uzņēmumu tēlu un reputāciju, un lai veicinātu apkārtējos labu priekšstatu, par tiem nepārtraukti jārūpējas,” stāsta projekta konsultante Linda Tīruma. “Latvijas uzņēmumu iekšienē tiek veidoti lieliski projekti, lai rūpētos gan par darbiniekiem, gan uzņēmuma iekšējo kultūru, vidi, kurā vienlaikus gan strādāt, gan atgūt spēkus un daudzām citām darbiniekiem svarīgām lietām. No iepriekšējiem gadiem zinām, ka šīs idejas ir pārsteidzošas, inovatīvas, un sniedz brīnišķīgu rezultātu, tādēļ jau trešo gadu aicinām uzņēmumus dalīties tajās un arī iedvesmoties no tām pašiem, jo ideju apmaiņa veicina to izplatību.”

Šī konkursa galvenā misija ir veicināt labās prakses izplatību Latvijā, izceļot veiksmīgus piemērus un parādot, kā tie ietekmē biznesu kopumā. Uzņēmumiem, kas piedalīsies „Izcila Darba Devēja DNS 2016”, tā būs iespēja prezentēt sevi, uzzināt par veiksmes stāstiem citos uzņēmumos, apmainīties ar idejām un pieredzi, kuras izmantojot, veicināt lojalitāti starp uzņēmuma darbiniekiem un vadības komandā. Šis konkurss sniegs ļoti konkrētas, praktiskas apmierinātības un lojalitātes „atslēgas”.

Uzņēmumi tiek aicināti līdz 2016. gada 31. martam iesniegt pieteikumus par 2014./2015.vgadā realizētājiem personālvadības projektiem kādā no konkursa nominācijām: Efektīva talantu piesaiste un ievadīšana darbā, Novērtēšana ar pievienoto vērtību, Uzņēmuma sociālā atbildība (sadarbībā ar LabieDarbi.lv), Rūpes par darba un dzīves līdzsvaru, Inovatīvi tehnoloģiskie HR risinājumi.

Pieteikt projektu iespējams šajā saitē, ievadot kodu: MFO-73113  

Konkursu „Izcila Darba Devēja DNS 2016” rīko „Eiro Personāls”, atbalsta „LabieDarbi.lv”.

Papildinformācija:


Linda Tīruma

Konkursa „Izcila Darba Devēja DNS 2016” konsultante

Linda@eiropersonals.lv

Mob. +371 67324212

Vairāk par konkursu: www.darbadevejadns.lv

Relīzi sagatavoja:
Eiro Personāls, t. 67324212

Visas relīzes no Eiro Personāls

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties