Jaunākais no Tartu latviešu biedrība

Aicinām apmeklēt Latvijas nedēļu Tartu

7. novembris 2016, 08:54. Tartu latviešu biedrība - Izklaide un kultūra

Sākot ar Lāčplēša dienu, 11. novembri, Tartu Latviešu biedrība vairāku dienu garumā atzīmēs Latvijas nedēļu Tartu. Papildus ikgadējai kopīgai svecīšu nolikšanai, biedrība ar Igaunijas Kultūras ministrijas un Latvijas vēstniecības atbalstu ir izveidojusi plašu svētku nedēļas programmu, kuru laipni aicināti apmeklēt ne tikai latvieši, bet katras tautības un vecuma cilvēki, jo īpaši igauņi un citi Igaunijas iedzīvotāji, līdz ar to uzzinot vairāk par Latviju un

Latvijas nedēļas ietvaros, kas norisināsies Tartu no 11. – 17.novembrim, būs iespējams ne tikai uzzināt vairāk par Latviju un latviešiem Latvijā, bet arī Igaunijā. Pasākumu plānā iekļauta gan iepazīšanās ar Tartu esošo Baltijas Aizsardzības koledžu, gan piemiņas brīdis latviešu kareivjiem un bēgļiem Tartu Uus – Jaani kapsētā, gan mākslinieces Agnes Liping gleznu izstādes “Sarkanie stari” atklāšana.

Tāpat būs iespējams apmeklēt Liepājas jauniešu deju kolektīvu “Spārni” un “Jumītis” koncertu Igaunijas Nacionālajā muzejā un ansambļa “Manta” koncertu bārā “Edison”, kā arī Latviešu – Somu dueta PerkHell folkloras rītu peldošajā kafejnīcā “Sisevete Saatkond”.

Tiem, kam padziļināti interesē latviešu valoda un kultūra, piedāvāsim iespēju kopīgi Vakarēt, kā arī tikties ar tulkotāju Gundaru Godiņu un pazīstamo igauņu dzejnieku Contru, kas cita starpā tulkojis Eduarda Veidenbauma dzeju un nesen prezentēja grāmatu igauņu valodā “Mana Latvija”.

 

Pasākumi notiks gan latviešu, gan igauņu, gan angļu valodās. Pasākuma afišu, kā arī papildus informāciju par Latvijas nedēļu iespējams iegūt Tartu Latviešu biedrības Facebook lapā https://www.facebook.com/Terbata. Pasākumu atbalsta Igaunijas Kultūras ministrijas pakļautībā esošais fonds “Meie Inimesed” un Latvijas vēstniecība Igaunijā.

Relīzi sagatavoja:
Tartu latviešu biedrība, t. 26052846

Birkas:

Visas relīzes no Tartu latviešu biedrība

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties