Jaunākais no RigaBrain

9. MARTA KONFERENCES ICF COACHING CONVERSATIONS 2017 - NEUROSCIENCE FOR LEADERSHIP DALĪBNIEKIEM RIGABRAIN SEANSS PAR BRĪVU!

8. marts 2017, 10:40. RigaBrain - IT un tehnika, Bizness un finanses, Izglītība, Reģionālie mediji

2017. gada 9. martā no 9.00 līdz 17.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, pagrabstāvā, RigaBrain aicina iepazīties ar smadzeņu darbības līdzsvarošanas treniņiem. ICF Coaching Conversations 2017 - Neuroscience for Leadership konferences dalībniekiem, uzrādot konferences ieejas karti, ir iespējams izmēģināt par brīvu RigaBrain Lielisko rezultātu treniņu (neurofeedback, NeurOptimal session) Latvijas Nacionālajā bibliotēkā!

2017. gada 9. martā no 9.00 līdz 17.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, pagrabstāvā, RigaBrain aicina iepazīties ar smadzeņu darbības līdzsvarošanas treniņiem.

ICF Coaching Conversations 2017 - Neuroscience for Leadership konferences dalībniekiem, uzrādot konferences ieejas karti, ir iespējams izmēģināt par brīvu RigaBrain Lielisko rezultātu treniņu (neurofeedback, NeurOptimal session) Latvijas Nacionālajā bibliotēkā!

 

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā pie konferenču centra būs divas treniņu sistēmas. Vienu var rezervēt šeit jau pirms konferences, otru - konferences laikā (reģistrēšanās otrai sistēmai - 9. martā no plkst. 9.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā).

Šis piedāvājums paredzēts tikai konferences apmeklētājiem!


Konferences dienā RigaBrain stendā līdzdarbosies arī īpašais viesis no Nīderlandes, eksperte, kurai ir daudzu gadu pieredze darbā ar līdzīgām tehnoloģijām un liela darba pieredze ar skolēniem, kuriem ir īpašās vajadzības.

RigaBrain stenda apmeklētāju ieguvums būs padziļināta izpratne par smadzeņu darbības pamatprincipiem un to attīstības iespējām.

***

Par RigaBrain

„RigaBrain” ir Latvijas uzņēmums, kas dibināts 2008. gadā. Tā mērķis ir popularizēt un izmantot inovatīvas metodes smadzeņu darbības uzlabošanai: atbalstīt jaunas pieejas un sniegt iespējas tās izmantot ikvienam, izmantojot inovatīvas, pārbaudītas, pasaulē modernākās un saudzējošākās smadzeņu darbības potenciāla uzlabojošas metodes, dot iespēju daudzu cilvēka dzīves šķēršļu pārvarēšanai.

 

Informāciju sagatavoja:

RigaBrain pārstāve
 Linda Tīruma

Tālr.: +371 27771821

info@RigaBrain.com
 www.RigaBrain.com

Relīzi sagatavoja:
RigaBrain, t. 27771821

PR BOX klientu ieeja Aizvērt
E-pasts:Parole:
Reģistrēties Aizmirsi paroli?
Lūdzu norādiet, ar kādu e-pasta adresi reģistrējāties:
Reģistrēties